دوره آموزش تخصصی دومینو

به یک استاد دومینو تبدیل شوید...

دوره آموزش تخصصی دومینو

کتاب آموزش دومینو

بیش از 150 تکنیک و ترفند برای تبدیل شدن به یک استاد دومینو

با این راهنمای ساده و ترفندهایی که می توانید به راحتی دنبال کنید ، یک استاد دومینو شوید و تکنیک های ساخت دومینو خود را گسترش دهید. در این آموزش شما تمام ترفندهای برتر مورد استفاده برای ایجاد واکنشهای زنجیره‌ای دومینو را با یک آموزش در حد کلاس جهانی کشف خواهید کرد. با بیش از 150 ترفند که می توانند با یکدیگر مرتبط شوند و هزاران ترفند ترکیبی مختلف ایجاد کنند ، مطمئناً همه تماشاگران را شگفت زده خواهید کرد!

کتاب دومینو - آموزش دومینو
تهیه شده:

دکتر دومینو

این مجموعه فعالیت خودش و از اواسط سال 91 به صورت تخصصی تو حوزه تولید قطعات دومینو و ابزارهای تخصصی مرتبط با آن، برگزاری ورکشاپ آموزشی، برگزاری مسابقات در سطح استانی و ملی برای دانش آموزان و دانشجویان و همچنین تجربه چند رکورد شکنی را دارد، که عمدتا این مجموعه را به اسم "ایران دومینو" می شناسند. اما از اوایل سال 98 با گسترش محصولات و تولید بیش از 5 سایز دومینو و ابزارهای جانبی و نگاه ویژه به مسئله آموزش برای دوست داران دومینو تلاش کرده تا هم محصولات متنوعی را در اختیار این عزیزان قراردهد و همچنین محتوایی استاندارد جهت آموزش عرضه کند.

سرفصل ها

در این بخش سعی کردیم تاریخچه کامل دومینو را برای شما آماده کنیم ونگاهی به مسئله فیزیک و دومینو داشتیم. با معرفی انواع دومینو از نظر ابعاد و اندازه و وزن توضیحاتی مفید در راستای انتخاب دومینوها داده شد، و در ادامه روش های مختلف ساخت سطوح و همچنین قراردادن دومینوها برای شما به صورت شرح دادیم.

در این بخش انواع دومینوهارو به صورت کامل از نظر ابعاد و اندازه و وزن و همچنین کاربرد آن به صورت کامل نیز معرفی می شود.

معرفی کامل ابزارهای جانبی دومینو با ویدیویی 

بررسی تاثیر دومینو از نگاه روانشناختی در افراد با سنین مختلف 

آموزش مقدماتی چیدمان با توضیحات کامل به صورت ویدئویی

آموزش بیش از 60 تکنیک چیدمان دومینو به همراه تصویر مرحله به مرحله و ویدئو چیدمان به همراه ریزش

اموزش تصویری و ویدئویی کامل تکنیک های تصویر سازی و طرح خاص

برای همه سنین علاقه‌مند به آموزش دومینو

چه یک هنرمند دومینو باتجربه باشید یا تازه شروع کرده باشید، این آموزش منبع نهایی همه چیز در مورد دومینو است. ۰ تا ۱۰۰ ترفندهای چیدمان دومینو تاپلینگ را یاد بگیرید و از زمان سرگرم بودنتان با دومینو نهایت لذت را ببرید. این دوره آموزش کامل دومینو است.

فروشگاه تخصصی دومینو

اگر قصد خرید دومینو از بزرگترین فروشگاه تخصصی دومینو را دارید حتما با لینک زیر  به فروشگاه تخصصی مراجعه کنید و تفاوت کیفیت و تنوع ما را با دیگران مقایسه کنید