سوالات متداول

پاسخ سوالات پر تکرار درباره خرید از فروشگاه و به صورت کلی درباره دومینو را اینجا جمع‌آوری کردیم.

فرایند خرید دومینو

در شرایط عادی و خارج از جشنواره ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از پرداخت سفارش شما ارسال خواهد شد. در زمان جشنواره با توجه به حجم سفارش همان زمان اطلاع رسانی خواهد شد.

پکیج ها از نظر قیمت معمولا پیشنهاد مناسب تری هستند، اما در صورتی که تمایل به خرید تعداد دلخواه از ابزارها داشته باشید می‌توانید یکی از بسته های دومینو (بدون ابزار) را انتخاب کنید و هر تعداد ابزار که خواستید به سبد خریدتان اضافه کنید.

دفتر مرکزی و کارگاه تولیدی ما در مازندران، قائم‌شهر است. اما سفارشات به سرعت با روش‌های مختلف ارسال می‌شوند تا به موقع و بدون اتلاف وقت به دست شما برسند.

ثبت سفارش فقط از طریق سایت انجام میشه و پرداخت کل مبلغ فاکتور شما بعد از ثبت نهایی سفارش شما از طریق درگاه معتبر بانکی در وب سایت ما انجام می شود.

در مورد دومینوها

بسته ها و پکیج های ما معمولا در ۱۰ رنگ ارائه می‌شوند.

بله، دومینوها در اندازه استاندارد و متداول جهانی تولید می‌شوند و دومینوهای حرفه ای ما ۸.۷ تا ۹.۱ گرم وزن دارند و با توجه به  جنس و ساختار کاملا مناسب برای ساخت برج و سازه های دیگر دومینویی هستند. صفحه مقایسه دومینوها را حتما ببینید.

دومینو در سنین مختلف قابل استفاده است. معمولا هدف استفاده این محدودیت سنی را ایجاد میکند. به عنوان مثال در کودکان کمتر از ۶ سال بیشتر آشنایی با فضا، تعادل، رنگ و اطلاعات ابتدایی ریاضیات مورد اهمیت است. 

بله، تمامی محصولات ما مطابقات استانداردهای جهانی تولید شدند و دومینوهای حرفه ای  با وزن 8.7 تا 9.1 مخصوصا مسابقات هستند، در ضمین می تونید از ابزارها هم برای طرح ها و چیدمان خود استفاده کنید.