تیر, 1392 بدون نظر اخبار اصلی, متفرقه

این مجموعه همواره سعی کرده از بهترین های دومینو در ایران باشد، با نگاهی گذرا به گذشته یکسال اخیر دومینو در ایران شاهد سری فعالیت های این گروه بوده ایم، می توان به برخی از آن ها یادی کرد: برگزاری مسابقات داخلی، برگزاری مسابقات منطقه ای، برگزاری بزرگترین فستیوال دومینو در ایران (مسابقات ملی دانشجویی، دانش آموزی و ثبت رکورد تاپلینگ) و شاهد برگزاری چندین کارگاه آموزشی بوده ایم. و مفتخریم در اسفند سال 1391 در اختتامیه فستیوال دومینو شمال کشور رکود دومینو تاپلینگ ایران را با همکاری بهترین های دومینو ایران دانشگاه های سرتاسر کشور با چیدمان 58 هزار مهره دومینو به ثبت برسانیم ویکی از نکات قابل توجه آن است این رکورد شکنی فقط در کمتر از 15 ساعت با حضور 50 نفر به ثبت رسیده است.

از این رو وب سایت گروه ایران دومینو بزرگترین مرجع تخصصی دومینو در ایران می باشد که با امکانات کاملا خاص و کاربردی برای دوستداران خود به انتشار داده است.

ویژگی های “ایران دومینو” :

* طراحی وب سایت کاملا تخصصی با رویکرد انتشار جامع دومینو از طریق: بخش رسانه تصویری، گالری تصاویر، آخرین اخبار دومینو ایران، رکوردها، طراحی اولین بازی دومینو آنلاین در ایران، طراحی اولین بازی آندروید دومینو در دنیا، و بسیاری از امکانات دیگر که روز به روز به افزایش می یابد.

* سامانه پیامک اختصاصی ایران دومینو با شماره 3000890090 برای عضویت در خبرنامه پیامکی کافیست عبارت iRDomino را به این شماره ارسال نمایید.

برگزاری کارگاه های مقدماتی و پیشرفته

* برگزاری مسابقات منطقه ای و ملی

*  برگزاری ثبت رکوردهای مختلف در دومینو

* داوری مسابقات منطقه ای و ملی

* اطلاع رسانی مسابقات، رکوردها و… در ایران که با حمایت گروه ایران دومینو انجام می گیرد.

و بسیاری از امکانات دیگر که روز به روز به افزایش می یابد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *