رفتن به محتوا

این مجموعه همواره سعی کرده از بهترین های دومینو در ایران باشد، با نگاهی گذرا به گذشته یکسال اخیر دومینو در ایران شاهد سری فعالیت های این گروه بوده ایم، می توان به برخی از آن ها یادی کرد: برگزاری مسابقات داخلی، برگزاری مسابقات منطقه ای، برگزاری بزرگترین فستیوال دومینو در ایران (مسابقات ملی دانشجویی، دانش آموزی و ثبت رکورد تاپلینگ) و شاهد برگزاری چندین کارگاه آموزشی بوده ایم. و مفتخریم در اسفند سال ۱۳۹۱ در اختتامیه فستیوال دومینو شمال کشور رکود دومینو تاپلینگ ایران را با همکاری بهترین های دومینو ایران دانشگاه های سرتاسر کشور با چیدمان ۵۸ هزار مهره دومینو به ثبت برسانیم ویکی از نکات قابل توجه آن است این رکورد شکنی فقط در کمتر از ۱۵ ساعت با حضور ۵۰ نفر به ثبت رسیده است.

از این رو وب سایت گروه ایران دومینو بزرگترین مرجع تخصصی دومینو در ایران می باشد که با امکانات کاملا خاص و کاربردی برای دوستداران خود به انتشار داده است.

ویژگی های “ایران دومینو” :

* طراحی وب سایت کاملا تخصصی با رویکرد انتشار جامع دومینو از طریق: بخش رسانه تصویری، گالری تصاویر، آخرین اخبار دومینو ایران، رکوردها، طراحی اولین بازی دومینو آنلاین در ایران، طراحی اولین بازی آندروید دومینو در دنیا، و بسیاری از امکانات دیگر که روز به روز به افزایش می یابد.

* سامانه پیامک اختصاصی ایران دومینو با شماره ۳۰۰۰۸۹۰۰۹۰ برای عضویت در خبرنامه پیامکی کافیست عبارت iRDomino را به این شماره ارسال نمایید.

برگزاری کارگاه های مقدماتی و پیشرفته

* برگزاری مسابقات منطقه ای و ملی

*  برگزاری ثبت رکوردهای مختلف در دومینو

* داوری مسابقات منطقه ای و ملی

* اطلاع رسانی مسابقات، رکوردها و… در ایران که با حمایت گروه ایران دومینو انجام می گیرد.

و بسیاری از امکانات دیگر که روز به روز به افزایش می یابد.